Õiglase kaubanduse sõber

SH456

SKU:  SH456
Brand: 
Unit:  kmpl
Krüsokolla : tervendus, elujõud, armastus, rahu, suhtlemine, stress, naiselikkus, intuitsioon, selgeltnägemine, meditatsioon

Jumalanna energia vahendajana aitan suhelda armastaval viisil, elada läbi südame ja tunda end hoituna. Olen üks võimsamaid tervenduskive, mul äärmiselt rahustav ja organismi tugevdav mõju. Toetan meeste- ja naistevahelist suhtlust ja mõistmist. 

Energeetilised omadused

Minu rahustavad energiad mõjuvad ärevust ja stressi leevendavalt, mis vabastavad süütunded, kurbuse ja hirmud. Aitan sul kergelt ja harmooniliselt vajalikele elumuutustele vastu minna ning tõsta loomulikku väge ja potensiaali.

Õpetajakivina avan sinu kurgukeskuse, innustan suhtlema, toetan suhtlemisvabadust ja annan energiat igale sinu sõnale. Aitan valida õigeid sõnu ja neid selgelt ning armastusväärselt väljendada, olles seeläbi ka vajadusel emotsionaalseks abiks teistele inimestele. Toetan meeste- ja naistevahelist suhtlust ning teineteise mõistmist. Võta mind kaasa, kui pead avalikult esinema või gruppi juhtima, et saaksin lisada su sõnadele väge, tuua mõtteselgust ja aktiveerida loovust.

Krüsokollana vahendan jumalikku valgusenergiat kõikidele sinu energiakeskustele. Olen üks võimsamaid tervenduskivisid, sest minu energia harmoniseerub kaasaegse inimese energiaga.  Eriti võimsalt täidan armastusenergiaga sinu südame- ja kurgukeskuse.

Kannan võimsaid jumalanna naisenergiaid, mis julgustavad mõistma nii naistel kui ka meestel nende naisenergiaid. Meestel aitan kergemini väljendada oma õrnu tundeid. Naistel aitan olla veel veetlemavad, õrnemad ja naiselikumad.

Huvitavat

Krüsokolla nime kasutati esimest korda Kreeka filosoofi Theophrastus poolt 315 aastat eKr. Tema nimi tuleb kreekakeelsest sõnast “crysos”, mis tähendab kulda ja “kolla”, mis tähendab liimi, moodustades väljendi "kuldne liim".

Indiaanlased kasutasid krüsokollat juba ammustel aegadel tervenduskivina, et tugevdada organismi vastupanuvõimet ja saavutada tunderahu.


Naturaalne Krüsokolla, hõbetatud metallosad
Niklivaba
Mõõdud: kaelakee 44cm
käevõru 23 cm
kõrvarõngad 4 cm

Valmistatud käsitööna Eestis.

Similar products