Õiglase kaubanduse sõber

Jaspis käevõru

Tootekood:  SH300
Kaubamärk: 
Ühik:  tk

MÄRKSÕNAD: Jaspis hoolitseb stressi ajal ning toob rahulikkust ja terviklikkust, annab meelekindluse, neelab negatiivset energiat, puhastab tshakrad ja aura, tasakaalustab yin'i ja yangi, pikendab seksuaalseid naudinguid.

VAIMNE MÕJU: JASPIS (s.h. punane jaspis) kogub endasse negatiivsed võnkumised, puhastades sellega ümbrust, kuhu ta on asetatud. Jaspis suurendab tundlikkust ja mõistmisv
õimet. Jaspis on sobivaim töö juures kandmiseks, sest seotuna sotsiaalse hierarhia, kohuse­tunde ja auga, tasakaalustab ta samal ajal inimestevahelisi suhteid. Jaspise lõdvestav energia aitab alustatut lõpule viia ja keskenduda korraga ühele asjale. Ta sobib hästi neile, kes otsivad oma kohta elus ja tahavad kindlalt maa peal seista. Selle kivi toimel suureneb mõistmisvõime ja tundlikkus, paranevad suhted ülemustega.

MÕJU TERVISELE: Jaspis toetab vereringet, seede- ja suguorganeid. See tasakaalustab keha mineraalide sisaldust. MUU: Jaspis joondab kõik tshakrad. Kivi hõlbustab shamaanlikke rände ja unenägude mäletamist.

Metall- hõbetatud, niklivaba
käevõru pikkus : 19,2cm

Valmistatud käsitööna Eestis

 

Sarnased tooted