Õiglase kaubanduse sõber

Privaatsuspoliitika

ZUZU Eesti OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev Privaatsuspoliitika annab ülevaate sellest, millist teavet me kogume, kuidas me infot kasutame või avalikustame, Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega.
ZUZU Eesti OÜ jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta. Eeldame, et e-poodi kasutama asudes, olete siin esitatud põhimõtetega tutvunud ning nõustute nendega.

Millised andmed kogume ja miks?
Kui sooritate e-poest tellimuse, siis palume Teid esitada tellimuse teostamiseks vajalikud andmed - nimi, e-post, telefon ja tarnekoht.

Kui liitute meie uudiskirjaga, siis palume esitada e-posti aadressi.

Kuidas kasutame E-poes kogutud andmeid?

Avalikustatud andmeid kasutame vaid tellimuse teostamiseks või uudiskirja edastamiseks teie e-posti aadressile.

Tellimuse teostamise käigus edastame vajalikud andmed tellija poolt valitud logistikapartnerile.

Kasutaja õigused
Kasutajatel on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid me Teist hoiame. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Kui Te soovite oma õigusi rakendada, siis võtke meiega ühendust.

Turvalisus
ZUZU Eesti OÜ omab vajalikke meetmeid, et kaitsta e-poes kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Juurdepääs andmete muutmiseks ja kuvamiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Välised lingid
ZUZU Eesti OÜ e-pood võib kasutada linke, mille veebilehti haldavad kolmandad osapooled. Kolmanda osapoole veebilehe privaatsuspoliitikaga tutvuge nende kodulehel.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Kasutades ZUZU Eesti OÜ e-poodi nõustute käesoleva privaatsuspoliitikaga. Kui Te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks Te meie e-poodi kasutada. ZUZU Eesti OÜ jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi mis tahes ajal.

ZUZU Eesti OÜ e-poe privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest vastutab kasutaja. Jätkuv e-poe kasutamine näitab nõusolekut mistahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

Kontaktandmed
Privaatsuspoliitikat puudutavates mistahes küsimustes võtke ühendust e-postiaadressil info@zuzu.ee