Õiglase kaubanduse sõber

Makse- ja tarnetingimused

Maksetingimused

ZUZU Eesti OÜ veebipoest tellitud  toodete eest saab hetkel tasuda:

  • Panga ülekandega
  • LHV pangalingi kaudu

Panga ülekande sooritamiseks vajalikud andmed leiate tellimuse kinnituse failist, mida kuvatakse makseviiside lehel peale tellimuse edastamist. Tellimuse kinnitus edastatakse ka Teie e-postile. Tellimuse kinnitust käsitleme ettemaksu arvena, mille alusel saab teostada makset. Hiljem edastame ka arve tellija poolt märgitud e-posti aadressile.

Valides makseviisiks LHV pangalingi, Teid suunatakse LHV panga lehele, kus saate teostada makset sisestades küsitud andmed.

Tarnetingimused

Tellitud ja tasutud tooted komplekteerime hiljemalt kahe tööpäeva jooksul ning anname tellimuse kohaletoimetamiseks üle tarbija poolt valitud logistikapartnerile. Tellitud tooted on võimalik kätte saada Itella SmartPosti või Omniva pakiautomaadist. Eelneval kokkulepel saab kaubale tulla ka ise järele meie Tallinnas, Akadeemia teel 33 asuvasse kauplusesse või aadressile Taludevahe 39, Tallinn.

Veebipoest tehtud ostude hinnale lisandub kauba pakkimiskulu ja transpordihind, milleks on 2,89 €. Juhul, kui ostusumma on vähemalt 50 € on kauba kohaletoimetamine lisatasuta.

Sellest, kuidas saadetist kätte saada SmartPosti pakiautomaadist, loe lähemalt SIIN. Sellest, kuidas võtta pakk vastu Omniva pakiautomaadist, loe aga SIIN.