Õiglase kaubanduse sõber

Naiste alus- ja ööpesu

Naiste alus- ja ööpesu

Aluspesu on see riide-ese, mis asub meie nahale kõige lähemal. Just sellepärast on oluline pöörata tähelepanu sellele, mis materjalist on need tooted valmistatud. Meie valikus on enamjaolt ökopuuvillasest, kuid ka villa-siidi materjalist valmistatud tooted, mille puhul saab olla kindel, et nende valmistamisel ei ole ohverdatud ei loodust, ega tegijate tervist ning need on ka ohutud kandja tervisele.

Naiste alus- ja ööpesu kategoorias pakume tooteid sellistelt kaubamärkidelt nagu Engel, LivingCrafts ja Pants to Poverty. Engeli ja LivingCrafts'i tooted on lihtsad ja enamjaolt ühevärvilised. Pants to Poverty aluspesu aga paistab silma oma värvilisuse poolest ning sobib selle tõttu inimestele, kes otsivad midagi erilisemat. Meie valikus on ka Eestis toodetud korduvkasutatavad pesukaitsmed. Tasub ka märkida, et Engeli valikust pakume rinnahoidjaid rinnaga toitvatele emadele.

Engeli ja LivingCrafts'i pesu ja muud tooted on võimalik tellida ka tellimiskampaaniate raames, mida korraldame iga kuu, pakkudes tellijatele soodustust alates 25% tavahinnast. Tellimiskampaaniate kohta loe rohkem SIIN.

Järjesta: